מדריך לקבלת קאשבק

מדריך לקבלת קאשבק צעד אחר צעד

הרשמה לאתר:
לחצו על הכפתור "הרשמה"במסך ההרשמה בחרו את שיטת הרישום, בלחיצת כפתור דרך חשבון Facebook,חשבון Google או במילוי פרטי המייל והסיסמהמצויין! מעתה תוכלו להנות מקאשבק ממאגר של מאות חנויות מובילותתהליך הקנייה:
חפשו את החנות בה אתם מתכננים לבצע הזמנה בדרכים הבאות:

(1) דרך שורת חיפוש(2) על ידי בחירת החנות מתוך אחת הקטגוריות בדף הראשיברגע שלחצתם על כפתור 'הפעל קאשבק' יופיע מסך מעבר לחנותהמשיכו בקניות כרגיל ועבור כל קנייה שתבצעו בחנות, חשבונכם בקאשדו יתעדכן בסכום הקאשבק הצפויצפייה במצב החשבון ומשיכת הקאשבק:
על מנת לצפות במצב החשבון לחצו על "החשבון שלי"בדף החשבון שלי ניתן לראות את סך הקאשבק המאושר והממתין לאישור
כמו כן ניתן לראות פירוט של כל הקאשבקים לפי שם החנות וכמו כן את מצב הקאשבק ברגע שסכום הקאשבקים המאושרים הגיע לשקל ניתן ללחוץ על "משיכת קאשבק"
משיכת קאשבק חדש תו זהב חדש בנק PayPal
מינימום 1 1 50 50
מקסימום ₪5,000 ₪5,000 אין ₪3,000
בונוס

5% בונוס

למושכים מעל 50 ש"ח

2% בונוס

למושכים מעל 50 ש"ח

אין אין
זמן העברה 48 שעות 48 שעות 48 שעות 48 שעות


מלאו את פרטי חשבון הבנק או PayPal שלכם ואנחנו נעביר לכם את הסכום המאושר ישירות לחשבונכםשימו לב:
בכדי לזהות ולספק לכם את הקאשבקים שאתם זכאים להם אתם נדרשים להתחיל את תהליך הקנייה באתר קאשדו
על ידי שימוש בקישורי החנויות המופיעים באתרנו.במידה ולא תשתמשו בקישורים של קאשדו, לא תהיה לנו דרך להוכיח לחנות שאתם זכאים לקאשבק במסגרת הסכם השותפות שלנו.
כמו כן, במידה והוספת לעגלת הקניות מוצרים לפני שעברתם דרך קאשדו, נבקש לרוקן את עגלת הקניות באתר החנות ולהתחיל את תהליך הקנייה מחדש דרך הקישורים של קאשדו.
במידה ותבצעו רכישה דרך קישור של קאשדו ותמשיכו לגלוש באתרים נוספים, לא תוכלו לחזור לחנות ולבצע רכישה נוספת ללא כניסה קאשדו ולחיצה מחדש על הקישור של החנות באתרנו.
במידה ופתוחים אצלכם בדפדפן מספר טאבים של חנויות, רק החנויות בטאבים שנפתחו דרך קאשדו יזכו אתכם בקאשבק בסיום תהליך הרכישה.
בדרך כלל כל המוצרים השייכים לחנויות באתרנו מזכים אתכם בקאשבקים אך יש מספר מוגבל של מוצרים אשר לא כלולים בהסכם השותפות ולא יזכו אתכם בקאשבק.
כל שימוש בקופוני הנחה אשר סופקו על ידי צד שלישי שהוא לא קאשדו עלול לבטל את הזכאות לקאשבק עבור הרכישות הספציפיות הללו.

לשאלות והבהרות אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת: support@cashdo.com

המשתמשים שלנו מסבירים עלינו